KONST / Litografier / Färglitografi 15805113
nr 1580 5113
Färglitografi
Eva Edling. Signerad, numrerad 37/50, "tjurkalven". Färglitografi, bildmått: 16x15cm, yttermått inklusive ram: 52x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:36:18
15/11 18:49:55
100 kr
20/11 18:21:07